Szkoła Podstawowa w Zagórzycy

Kolejne zwycięstwo naszej tenisistki stołowej!

Bardzo dobrze rozpoczęła się dla nas 05 marca w Łupawie Międzyszkolna Liga Tenisa Stołowego dla uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu słupskiego. W pierwszym cyklu zmagań, w którym uczestniczyło blisko 70 zawodników i zawodniczek zwycięstwo w kategorii klasa  VII-VIII odniosła uczennica VII klasy Alicja Puchała. W finale po bardzo dobrym pojedynku pokonała zawodniczkę ze Smołdzina.  W tej samej kategorii bardzo dobrze zaprezentowała się Marcelina Gańska, która uplasowała się tuz za podium tj. na 4 miejscu.  W rozgrywkach również bardzo dobrze zaprezentował się nasz debiutant, uczeń klasy II Ignacy Jarzmicki, który w najmłodszej kategorii zajął bardzo dobre 7 miejsce. Opiekunem grupy naszych tenisistów stołowych jest nauczyciel, instruktor tenisa stołowego Zbigniew Pawłowski.

Gratulujemy wyników i życzymy kolejnych sukcesów podczas kolejnych rozgrywek.