BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to miła tradycja przepełniona zabawą i muzyką . 26.01.2024r.w Szkole Podstawowej    w Zagórzycy odbył się bal karnawałowy .Tego dnia już od rana wśród dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I-III pojawiały się znane i lubiane postaci z bajek .Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Bal rozpoczął się skoczną muzyką ,a następnie dzieci przywitał dyrektor szkoły Pan Rober Nowak , życząc wszystkim miłej zabawy i pozytywnych wrażeń. Nauczyciele i starsze uczennice z Samorządu Uczniowskiego zachęcali uczestników do zabawy muzyką oraz konkursami .Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło ,uśmiech nie znikał dzieciom z twarzy .Zabawę zakończył słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców, za co serdecznie dziękujemy .

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i niezapomnianych wspomnień.