WYNIKI II POWIATOWEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „UNDERWATER WORLD – PICTIONARY

Drodzy Uczniowie, Drodzy Opiekunowie,

Miło nam poinformować o wynikach naszego konkursu. W tym roku szkolnym konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Nadesłano i dostarczono ponad 100 prac z rożnych szkół powiatu słupskiego. Jury miało bardzo ciężkie zadanie, ale po długich naradach udało się wyłonić zwycięzców.

Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania językiem angielskim, poszerzenie słownictwa w języku angielskim, rozwijanie u uczniów kreatywności i twórczości, rozwijanie zdolności plastycznych oraz zachęcanie do rozwijania swoich ambicji oraz pozytywnej rywalizacji. Jak również zachęcenie dzieci do zgłębiania wiedzy o morzach, oceanach oraz ich mieszkańcach .

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom  i wyróżnionym. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie! Wasze prace były fantastyczne i trudno było wybrać te najciekawsze. Macie niesamowite pomysły!

Po odbiór nagród zapraszamy do Naszej Szkoły 18 stycznia 2024 roku – wydarzenie to będzie połączone z warsztatami plastycznymi dla wszystkich zwycięzców i wyróżnionych. Szczegóły prześlemy pocztą elektroniczną . Jeśli jakakolwiek szkoła nie może przyjechać do nas w wyznaczonym terminie prosimy o kontakt (tel. 598113421, email: zszagorzyca@o2.pl) – nagrody wyślemy pocztą .

Miejsce I (ex aequo)

1. Zuzia Jóźwik SP w Kwakowie