MIKOŁAJKI

6- go grudnia Polacy obdarowują się zazwyczaj drobnymi, symbolicznymi podarunkami. Upominki wręczane są  bliskiej osobie lub wkładane pod poduszkę, do butów lub do torby zawieszonej przy łóżku. Obdarowujemy zazwyczaj dzieci i wnuki, najmłodszych członków naszej rodziny.

Dzień 6 grudnia to czas , którego oczekuje każde dziecko. Do Szkoły Podstawowej w Zagórzycy zawitał dziś święty Mikołaj i obdarował dzieci  drobnymi upominkami i słodyczami.

Uczniowie ubrani na czerwono i w czapki mikołajowe powitali  świętego Mikołaja świątecznymi piosenkami , występami , dzięki czemu w klasach i w całej szkole można było poczuć zbliżającą się magię świąt.

Za pomoc w organizacji  i zakupienie słodkich upominków dziękujemy Radzie Rodziców Pani Małgorzacie Zander i Pani Ani Szmidtka  oraz Pani Justynie Zamęckiej .