Warsztaty profilaktyczne wśród uczniów klas I – VIII

Szkoły Podstawowej im. Zjednoczonej Europy w Zagórzycy

W środę 15 listopada wśród uczniów klas I – VIII Szkoły Podstawowej im. Zjednoczonej Europy w Zagórzycy zostały przeprowadzone warsztaty „Między postępem a zagrożeniem – fonoholizm”. Trener Centrum Profilaktyki i Reedukacji ATELIER z Krakowa pan Paweł Sarnacki rozmawiał z uczniami na temat zagrożeń oraz konsekwencji nadmiernego używania telefonu komórkowego. Uczniowie wraz z prowadzącym przeanalizowali zalety i wady korzystania z telefonów komórkowych, ustalili jak kontrolować czas poświęcany na korzystanie z nich oraz jak mądrze i rozsądnie gospodarować swoim wolnym czasem.

Warsztaty zostały zrealizowane dzięki finansowemu wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów alkoholowych w Damnicy.

Iwona Kuklińska