"KOCHAM MAMĘ, KOCHAM TATĘ” ...

KOCHAM MAMĘ, KOCHAM TATĘ"

Takimi słowam witaliśmy rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły podczas uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty, która odbyła się 26 maja 2023r.

Honorowych gości serdecznie powitał dyrektor naszej szkoły – pan Robert Nowak.

Bogaty program artystyczny, zaprezentowany przez przedszkolaków, był upominkiem   dla rodziców. Dzieci z oddziałów przedszkolnych z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne, tematycznie związane ze świętem, przygotowywane pod kierunkiem swoich wychowawczyń: p. Renaty Kostrubiec i p. Doroty Drobot. Dodatkową niespodzianką dla rodziców były występy dzieci uczestniczących w zajęciach z  języka  kaszubskiego. Starszaki zaprezentowały piosenkę pt. ,,Na bębenku bum, bum, bum”, zabawę ,,Szedł raz słoń” oraz wyliczankę ,,Raz, dwa, trzy”. Do wspólnej zabawy zaproszono również rodziców.

Mali artyści, na swój dziecięcy sposób, wyrazili rodzicom miłość i wdzięczność za troskę, cierpliwość oraz kochające serce. Po części artystycznej przedszkolaki wręczyły swoim bliskim własnoręcznie wykonane upominki - piękne laurki, kwiaty i serduszka wykonane z masy solnej, a organizatorzy  zaprosili gości do pamiątkowego zdjęcia.

Po wspaniałych występach czekały na wszystkich miłe dla podniebienia słodkości. Organizatorzy składają Rodzicom serdeczne podziękowania za obecność oraz przygotowanie poczęstunku.

Wychowawczynie: Renata Kostrubiec i Dorota Drobot