Sukcesy w I Wojewódzkim Konkursie Matematycznym „MATHMAN 2023”

Dnia 12maja 2023r. w Szkole Podstawowej im. TOW „Gryf Pomorski” w Redkowicach odbył się trzeci finałowy  etap I wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „MATHMAN 2023”, w którym nasze uczennice zostały laureatkami:

Agata Krzysztofowicz została laureatką I miejsca w kategorii klas VII - VIII

Alicja Puchała została laureatką I miejsca w kategorii klas IV – VI

Paweł Kołodyński otrzymał dyplom za udział w konkursie w kategorii klas II – III

W etapie finałowym udział wzięło 36 uczniów z 23 szkół naszego województwa.  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali od organizatorów dyplomy, upominki i wspaniałe nagrody (za I miejsce karty upominkowe do Empiku o wartości 400zł).

W przerwie między zmaganiami konkursowymi, a ogłoszeniem wyników uczniowie zjedli syty posiłek, po czym wzięli udział w warsztatach z robotyki i energii odnawialnej. Serdecznie dziękujemy organizatorom za wspaniałą atmosferę i opiekę podczas konkursu.

Gratulujemy naszym laureatkom i życzymy kolejnych sukcesów.

Nauczyciel matematyki - Iwona Kowalska