Sukcesy naszych tenisistów stołowych!

Dnia 19 kwietnia 2023r. nasi tenisiści stołowi brali udział w finałowym turnieju w ramach XV edycji Międzyszkolnej Ligi Tenisa Stołowego w Łupawie.

W rozgrywkach, które toczyły się od listopada 2022 uczestniczyli zawodnicy ze szkół z powiatu słupskiego. Oczywiście, nasze zawodniczki nie miały sobie równych! W kategorii rocznika 2010-2011 zwycięstwo w klasyfikacji generalnej odniosła Wiktoria Rompska a drugie miejsce zajęła Marcelina Gańska.

W kategorii rocznika 2009 -2008 wygrała Alicja Puchała ( Alicja gra rocznik wyżej) a Hubert Gański uplasował się tuż za podium na 4 miejscu! Wyróżnieni zawodnicy otrzymali z rąk dyrektora SP w Łupawie puchary oraz pamiątkowe dyplomy i medale. Opiekunem grupy tenisistów stołowych w naszej szkole jest p. Zbigniew Pawłowski.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów