Szkolne Mikołajki

Imieniny świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia. Dla wielu uczniów mikołajki to jeden z najprzyjemniejszych dni w trakcie szkolnego roku.

Zgodnie z tradycją 6 grudnia wszystkie dzieci naszej szkoły spotkały się ze świętym Mikołajem. Tego dnia dzieci ubrały się na czerwono i założyły mikołajkową czapkę albo rogi renifera. Święty Mikołaj w asyście elfów z Szkolnego Samorządu zawitał w szkolne progi i dla każdego przyniósł słodkości. Każdy tego dnia był uśmiechnięty i miał dobry humor.

W tym roku oprócz św. Mikołaja odwiedzili nas niespodziewani goście. Zawitał do nas z prezentami pan Wójt Gminy Damnica p. Andrzej Kordylas z naszą gminną maskotką- Damnisiem.  Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców i Wójtowi Gminy Damnica za prezenty i miłe spędzony czas.