Nagroda dla naszego nauczyciela

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej, we środę 13 października 2022 roku w Gdańsku odbyła się uroczystość wręczenia nagród i odznaczeń, przyznawanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty.

W tym roku wśród nagrodzonych znalazł się nauczyciel naszej szkoły-

pan Zbigniew Pawłowski.

Znany w szkole i środowisku lokalnym pedagog od wielu lat z sukcesem przygotowuje uczniów do udziału w  licznych konkursach na szczeblach powiatowych i wojewódzkich. Jego podopieczni zyskali m.in. w 2019,  2020, 2021 i 2022 roku honorowe tytuły laureatów lub finalistów Wojewódzkiego Konkursu Biblijnego organizowanego przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika i Dzieło Biblijne Diecezji Pelplińskiej, zdobyli II i III  miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży w tenisie stołowym dziewcząt w  2019 i 2022 oraz  chłopców w  2022,  III miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Akademii Pomorskiej w Słupsku 2022.

Składamy serdeczne gratulacje Panu Zbyszkowi i życzymy dalszych sukcesów!