Wyróżnienie dla recytatorki

3 czerwca 2022 roku na gościnnej scenie słupskiego teatru „Rondo” odbył się finał

XXXIX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej. Miała w nim możliwość wziąć udział  reprezentantka naszej szkoły, wyłoniona w zmaganiach środowiskowych, które odbyły się w maju w Bibliotece Publicznej w Damnicy.

Podczas tej uroczystości swoje umiejętności zaprezentowało kilkadziesięcioro młodych recytatorów. Nasza uczennica

Michalina Adamska  z klasy III zdobyła  wyróżnienie,

przyznane przez jury składające się między innymi z  aktorów Nowego Teatru w Słupsku-

p. Magdaleny Płanety i  p. Wojciecha Marcinkowskiego. To olbrzymi sukces debiutującej na prawdziwej teatralnej scenie dziesięciolatki, zwłaszcza, że konkurencja była duża, a emocje trudne do okiełznania!

Michasi i jej Rodzicom gratulujemy z całego serca i już trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!