Wyniki II szkolnego konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.

W naszej szkole odbyła się II edycja konkursu na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową. W tym roku konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, zgłoszono 24 wykonane własnoręcznie stajenki. Wszystkie szopki wykonane zostały niezwykle starannie i dokładnie. Zarówno młodsi, jak i starsi artyści zadbali o każdy szczegół w swojej pracy. Piękne stajenki przygotowane były z różnych materiałów. Zazwyczaj drewniane konstrukcje szopek ozdabiane były siankiem, mchem, watą, zapałkami, własnoręcznie przygotowanymi figurkami Świętej Rodziny.

Prace naszych uczniów bożonarodzeniowe można było obejrzeć na wystawie w naszej szkole oraz w kościele parafialnym w Zagórzycy gdzie przez 2 tygodnie wzbudzały bardzo duże zainteresowanie. Stajenki zostały również zaprezentowane w bożonarodzeniowym filmie jasełkowym na stronach naszej szkoły.

Wyniki konkursu:

I miejsce- Philip Chmielewski, kl. II SP,

II miejsce- Szymon Lachowicz, kl. IV SP,

III miejsce- Igor Wasilewski- przedszkole,

III miejsce- Stanisław i Natasza Formela, kl. II, VIII SP

wyróżnienia: Zuzanna i Magdalena Twardziak kl. II SP, Amelia Tylka kl. VII SP, Sandra Chrzanowska kl. VII SP, Lena Szyca kl. V SP, Igor Olesiak kl II SP,

Oficjalnego wręczenia pamiątkowych dyplomów oraz upominków obecnym w szkole uczestnikom konkursu dokonał pan dyrektor  Robert Nowak dnia 11.02.2022. Uczniowie, którzy nie mogli być w tym dniu w szkole odbiorą nagrody po powrocie z ferii zimowych.

Organizatorem konkursu był pan katecheta Zbigniew Pawłowski