Święto Patrona Szkoły. Apel w postaci filmu.

W dniu 9 maja w krajach członkowskich Unii Europejskiej obchodzi się Dzień Unii Europejskiej. Uczniowie klas IV-VIII przygotowali z tej okazji film. Zmontowany  został on w trybie pracy zdalnej z materiałów filmowych nadesłanych przez uczniów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu.

W dniu 9 maja w krajach członkowskich Unii Europejskiej obchodzi się Dzień Unii Europejskiej.  Święto zostało ustanowione w rocznicę przedstawienia planu utworzenia Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali, znanego jako Plan Schumana, przez Roberta Schumana 9 maja 1950.

W związku z imienien naszej szkoły dzień 9 maja obchodzimy równiez jako Święto Patrona Szkoły. Uczniowie klas IV-VIII przygotowali apel z tej okazji. Zmontowany on został w trybie pracy zdalnej z materiałów filmowych nadesłanych przez uczniów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu.