Podsumowanie turnieju sołectw w tenisie stołowym

Za nami finał rozgrywek w ramach I Mistrzostw Gminy Damnica 2023!

Po 4 miesiącach dotarliśmy do podsumowania zmagań tenisistów stołowych, które miały miejsce w Szkole Podstawowej w Zagórzycy. Ostatni z 4 turniejów rozegrany został w ramach obchodów „Dni Gminy Damnica” dnia 4 czerwca 2023.

Po bardzo emocjonujących pojedynkach, w których o końcowej klasyfikacji decydowały dosłownie ostatnie pojedynki wyodrębniono następujących zwycięzców:

kategora kobiet:

1. Katarzyna Pawłowska- Zagórzyca,

1. 2.  Alicja Puchała- Karzniczka,

3. Milena Skwira- Karzniczka,

kategora open:

1. Piotr Demedziak- Karzniczka,

2. Mariusz Kołkowski- Damnica,

3. Katarzyna Pawłowska-Zagórzyca,

W ramach rozgrywek prowadzona była klasyfikacja  Ligi Sołectw, którą zwyciężyło sołectwo Karzniczka!

1. Sołectwo Karzniczka,

2. Sołectwo Domaradz,

3. Sołectwo Zagórzyca,

4. Sołectwo Bobrowniki,

5. Sołectwo Damnica,

6. Sołectwo Sąborze,

Uroczystego wręczenia pucharów, medali i upominków dokonał Wójt Gminy Damnica pan Andrzej Kordylas wraz z dyrektorem SP w Zagórzycy Robertem Nowakiem.

Składamy serdeczne podziękowania dla Wójta Gminy Damnica za patronat nad imprezą, obecność wśród nas i ufundowanie pucharów wraz z upominkami.

Organizatorzy pragną złożyć podziękowania wszystkim zawodnikom biorącym udział w bardzo długim i wyczerpującym cyklu rozgrywek, które cechowały się grą na wysokim poziomie, sportową atmosferą i zasadami fair play. Łącznie w rozgrywkach wystąpiło 32 zawodników z terenu Gminy Damnica. Do zobaczenia na kolejnych turniejach!!!

Prezes UKS Zbigniew Pawłowski