Gramy dla Szymka - podsumowanie

Dziękujemy!

Serdecznie  dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie w zbiórce charytatywnej w ramach projektu Zwolnieni z Teorii : „Gramy dla Szymka”. Jesteście cudowni! Dzięki hojności wielu ludzi udało się nam zebrać niebagatelną kwotę 17.900 zł na rzecz leczenia i rehabilitacji małego Szymona Musiała:

15320 zł- licytacja fantów,

1070 zł- zbiórka do puszki na podczas turnieju,

1510 zł- zbiórka w kościele w Zagórzycy,

Jesteśmy pod wrażeniem ogromnego wsparcia, życzliwości, zaangażowania oraz wielkiego serca włożonego przez mnóstwo ludzi!

Bardzo dziękujemy naszym partnerom: panu Wójtowi Gminy Damnica Andrzejowi Kordylas, panu Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Zagórzycy Robertowi Nowak i proboszczowi parafii sw Józefa w Zagórzycy ks. Marcinowi Baska za wsparcie i pomoc w organizacji zbiórki. To dzięki Wam mogłyśmy dotrzeć do tak wielkiej ilości osób, miałyśmy możliwość zorganizować zbiórkę w taki sposób jakie były jej założenia.

Dziękujemy sponsorom i darczyńcom, za to, że odpowiedzieli na nasze prośby o wsparcie, to dzięki Wam udało nam się zorganizować licytację cudownych, bardzo rzadkich i atrakcyjnych fantów. To dzięki Wam nasz turniej tenisa stołowego i zbiórka środków miały bardzo atrakcyjny charakter. Nie sposób wymienić wszystkich, którzy się zaangażowali w  akcję. Starłyśmy się na bieżąco, w miare możliwości zamieszczać informację o Was na stronach interentowych, plakatach... Nie spodziewałyśmy się, że tak wielu cudownych ludzi odpowie na nasze telefony, e-maile. Jesteście wspaniali! Jesteśmy również wdzięczne za obecność tak dużej liczby tenisistów stołowych, którzy przybyli do nas z bliska jak i daleka by zagrać razem z nami dla Szymka!

Dziękujemy wspaniałym Superbohaterom którzy brali udział w naszej zbiórce, licytacji. Dziękujemy za każdą, chodź małą cegiełkę w budowie wspólnego celu: lepszej przyszłości małego chłopca!

Mamy nadzieję, że nasza zbiórka charytatywna to nie koniec. Pamiętajmy, że obok nas moga być osoby, które potrzebują wsparcia i pomocy. Nie bądzmy obojętni. Razem możemy więcej!

Autorki projektu Zwolnieni z Teorii:

„Gramy dla Szymka”:

Katarzyna Pawłowska i Wiktoria Podstawek