Spotkanie z złotym medalistą mistrzostw Europy w trójboju siłowym

W piątek 2 grudnia br. w progach naszej szkoły zawitał Łukasz Dróżdż – wicemistrz Polski i świata w kulturystyce, Złoty medalista mistrzostw Europy w trójboju siłowym, dietetyk i trener personalny. W spotkaniu uczestniczyły klasy VI, VII i VIII. Hasło przewodnie brzmiało : „Sport receptą na zdrowe życie”. Nasz gość poprowadził prelekcję dla uczniów na temat zdrowego odżywiania i dietetyki, a także znaczenia aktywności fizycznej w życiu człowieka. Trener opowiedział o swoich nawykach zdrowotnych, a także o swojej pracy, która jest jego pasją. Prezentując uczniom swój styl zdrowego funkcjonowania starał się zmotywować ich do aktywności ruchowej i zdrowego odżywiania. Uczniowie aktywnie brali udział w spotkaniu. W trakcie zajęć odbył się także konkurs na wytrzymałość. Zwycięzcami zostali : Martyna Wuttka i Hubert Gański. Nagrody zostały ufundowane przez Trenera Personalnego – Łukasza Dróżdża.

Bardzo dziękujemy za przeprowadzenie działań profilaktycznych w naszej szkole.