Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „Forget-me-not”

W  ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego  „Forget-me-not” pod patronatem czasopisma „Języki obce w szkole”. Organizatorem konkursu było Centrum Edukacji Filotimo z siedzibą w Lublinie.

Cele konkursu to rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim, podniesienie umiejętności językowych, promowanie czytelnictwa oraz podniesienie samooceny uczniów. Pytania konkursowe (w formie zadań zamkniętych i otwartych) były ułożone w oparciu o umieszczone przez organizatora na stronie internetowej opowiadania, sentencje oraz współczesne piosenki angielskie. Uczniowie mieli określony czas  na przygotowanie się  do konkursu.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły uzyskali bardzo wysokie wyniki. Dyplom Laureata otrzymała Agata Krzysztofowicz z klasy 8,  dyplom uznania Jakub Narloch z klasy 8.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!