Podsumowanie pracy oddziałów przedszkolnych

Zakończenie roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych

23.06.2022 r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w grupach przedszkolnych. Rodziców i wychowanków uroczyście przywitał dyrektor szkoły p. Robert Nowak.
Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji. Wszystkie dzieci otrzymały z rąk dyrektora szkoły  dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców oraz rodziców wychowanków. Przedszkolaki uczęszczające na terapię logopedyczną otrzymały też dyplomy i drobne upominki od p. Agnieszki Trusiak. Wychowawcy grup pożegnali swoich podopiecznych życząc im bezpiecznych, udanych wakacji i sukcesów w następnym roku szkolnym. Szczególne słowa uznania skierowali do rodziców, dziękując im za zaangażowanie i współpracę. Życzyli również wszystkim radosnych i niezapomnianych wrażeń podczas wakacji.

Wychowawcy grup:
Dorota Drobot