Witamy dzieci z oddziałów przedszkolnych

1 września 2021r  wznawiaja pracę oddziały przedszkolne 3-4 latków i 5-6 latków.

Oddziały będą pracowały od godz 6.30 do 15.30.

Bezpłatny udział w  zajęciach   pięciogodzinnych dla dzieci 3,4,5 letnich będzie realizowany od godz 8.30 do 13.30

Dzieci 6 letnie będą objęte obwiązkowym udziałem w zajęciach przedszkolnych w godzinach 8.30 do 13.30.w przypadku dzieci 6-cio letnich dojeżdżających bezpłatny udział w zajęciach będzie obowiązywał również w okresie wcześniejszego przyjazdu (7.00 ,7.22) i planowanego pierwszego odjazdy (14.35,14.42).

W pierwszym dniu a także w kolejnych proszę rodziców o doprowadzenie dzieci do pierwszego wejścia do szkoły.Pani woźna oddziałowa dokona pomiaru temperatury dziecku a nastepnie dzieci przejdą do swoich sal.

Ze względów  bezpieczeństwa proszę rodziców o nie wchodzenie na teren placówki.

Wszelkie formalności np. podpisanie umowy lub kontakt z wychowawcą  mogą  nastąpić przypomocy środków elektronicznych.

Umowy dostępne będą na stronie www w zakładce oddziały przedszkolne dokumenty.